Kontakt

Cześć, mam na imię Agnieszka.

Jestem fotografem od 2013 roku. jestem pasjonatką fotografii, tworząca magiczne wspomnienia z najpiękniejszych chwil życia. Moja przygoda z fotografią zaczęła się jako fascynacja sposobem, w jaki obrazy potrafią zatrzymać czas i przenosić nas w magiczne światy emocji. Każda sesja to dla mnie podróż w świat Waszych historii, unikalności i piękna.

Jestem szczęśliwa mogąc dzielić z Wami radość sesji rodzinnych, zatrzymując ciepło Waszych relacji i spontaniczne uśmiechy dzieci. Równie bardzo uwielbiam podkreślać piękno kobiecej siły podczas sesji ciążowych oraz kobiecych.

Moim celem jest stworzenie dla Was nie tylko zdjęć, ale prawdziwych klejnotów, które będą trwałym dziedzictwem dla Waszych rodzin. Chcę aby każda sesja była dla Was wyjątkowym doświadczeniem, pełnym radości, uścisków i autentyczności.

Zapraszam Was do wspólnej podróży przez świat fotografii, gdzie razem stworzymy niezapomniane chwile. Niech moje zdjęcia będą dla Was magicznym zwierciadłem, pokazującym piękno Waszego życia.

Chcesz uwiecznić swoje historie? zapisz się na sesję, a razem stworzymy coś niepowtarzalnego. Niech każdy kadr będzie dla Was wyjątkowym momentem uwiecznionym w czasie.

Do zobaczenia w kadrze!

Kobieca siła, rodzinna bliskość: odkryj piękno Twojej historii

Napisz do mnie !